Zásilky expedujeme i na Slovensko!

Multivitamin Pregnancy Formula 120 kapslí (Natural multivitamín pro těhotné a kojící)

Neohodnoceno

100% přírodní a komplexní podpora organismu během těhotenství i kojení.

799 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Multivitamin Pregnancy Formula 120 kapslí (Natural multivitamín pro těhotné a kojící)
Neohodnoceno
1 multivitamin pregnancy formula 120 kps
bestseller

Detailní popis produktu

MULTIVITAMIN PREGNANCY FORMULA - původní PREGNANCY COMPLEX
 
Doplněk stravy.

Vyvážený komplex minerálů, vitamínů a esenciálních aminokyselin sestavený speciálně pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během kojení. Složení navrhli odborníci na mateřskou a dětskou výživu, pro ideální účinek se doporučuje užívat jej spolu s omega 3 mastnými kyselinami.
 
Více komplexním informací najdete v online poradně.

Období prenatálního vývoje a kojení má přímý vliv na celoživotní fyzickou i duševní kondici, komplexnost přijímaných živin je tedy v tomto období klíčová. Účinek Pregnancy Complex vychází z vyvážené formule, v níž jsou zahrnuté všechny zásadní minerály, vitamíny a esenciální aminokyseliny

Produkt je vhodný pro všechny ženy zaměřené na:
 
- Komplexní podporu organismu během těhotenství a kojení

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.
 
ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY
 
Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.
 
 
Královská pečeť kvality
 
Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má už více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.
 
 
Všechny složky jsou 100% bioaktivní
 
Může to znít jako samozřejmá věc. Pravda je ale taková, že mnoho běžně dostupných produktů obsahuje z velké části syntetické složky, navíc s vysokým podílem balastních aditiv, stabilizátorů, pojiv a umělých sladidel. 
 
 
Podpora lokálních pěstitelů
 
Jednou z klíčových zásad Viridianu je podpora místních farmářů a lokálních výrobců surovin (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt, a zároveň naplňuje svoji filozofii etických vitamínů.
 
 
Přirozená a funkční forma vitamínů využitelná pro tělo
 
Ony mají vitamíny a minerály nějaké formy? A proč by neměly být všechny pro tělo využitelné stejně? Je tomu tak. Můžeme si to ukázat na železe, jednom z nejpotřebnějších minerálů. V obyčejných doplňcích se vyskytuje např. ve formě oxidu. Tato forma je pro tělo málo využitelná a důvodem, proč je v běžných doplňcích používána, je opět nízká cena. Viridian např. ve svém doplňku Liquid Iron užívá přímý extrakt z listů rostliny Murraya koenigii, který poskytuje železo ve 100% přírodní formě.
 
 
Pouze kapsle rostlinného původu, žádné tablety
 
Tablety s pojivy jsou levnější než kapsle, obsahují však vysoký podíl balastních pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Pokud užíváte doplňky stravy v tabletách, lze takto za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a dalšího balastu.
A pozor – i mnohé kapsle obsahují stearát hořečnatý, který se do nich přidává kvůli nepřilnavosti kapsle k výrobní lince. Kapsle Viridian jsou výhradně z přírodních složek.
 
 
Žádné GMO složky
 
Geneticky modifikované plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.
 
 
Žádné ozařované složky
Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gamma, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost. 
 
Bez živočišných složek
Živočišné složky nemusí být vždy na škodu, Viridian se však snaží mít co největší část svých produktů vhodných i pro vegany.
 
Bez umělých sladidel
Umělá sladidla mají být vhodnější alternativou cukru, ve skutečnosti se jedná o umělé  (syntetické) molekulární kombinace, které jsou pro naše tělo a životní prostředí nepřirozené. Proč konzumovat něco co do našeho těla a životního prostředí nepatří?
 
 
Bez umělých barviv a konzervantů
Žádná umělá barviva, žádné konzervanty. V produktech Viridian nenajdete tyto ani žádná jiná umělá aditiva.
 
Bez stearanu hořečnatého, oxidu titaničitého a šelaku
 
Oxid titaničitý neboli titanová běloba se používá jako barvivo. Najdete ho v mnoha farmaceutických produktech, běžných doplňcích stravy, průmyslově zpracovaných potravinách, na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry kolem hřiště a také na raketě Saturn V, kde vypomohl jako venkovní nátěr. Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant - zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. V kombinaci s vodou a mýdlem tvoří nerozpustnou látku, z níž se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak je pryskyřice vylučovaná samičkou červce lakového, hmyzu žijícího v Indii. Pláty této pryskyřice se rozpouští v ethylalkoholu a vytváří tekutý šelak, který se používá jako lak a glazura. Tyto látky se běžně používají v doplňcích stravy, lécích a potravinách. V doplňcích Viridian je nenajdete.
 
 
Ekologické lahvičky
 
Viridian používá skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah pře světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Lze je také vrátit na našich prodejnách výměnou za slevu na další nákup. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku a pečeť na víčku z kukuřičného škrobu – Viridian nepoužívá žádné plasty.
 
 
Žádný palmový tuk
 
Viridian je první značkou na světě certifikovanou programem  POFCAP – The Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužívá palmový olej ve svých výrobcích ani při výrobě.
 

Balení: 120 kapslí (68 g).

Dávkování: berte 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. 
 


Výživové údaje:
 
 
 ve 2 kapslích 
 %RHP* 
 Vitamín C (L-askorbát hořečnatý a L-askorbát vápenatý)
 200 mg
 250 %
 Draslík (citrát draselný)
 48 mg
 2 %
 Cholin bitartrát
 50 mg
 
 Železo (bisglycinát železnatý)
 20 mg
 142 %
 Vápník (L-askorbát vápenatý a vápenaté soli kysel. citrónové)
 51 mg
 6 %
 Beta karoten (z Dunaliella Salina)
 5 mg 
 104 %
 Hořčík (L-askorbát hořečnatý a hořečnaté soli kysel. citrónové)
 36 mg
 10 %
 Zinek (citrát zinečnatý)
 10 mg
100 %
 Oxid křemičitý
 20 mg
 
 Inositol 
 25 mg
 
 Vitamín B3 (nikotinamid)
 13 mg
 81 %
 Mangan (bisglycinát manganatý)
 2 mg
 100 %
 Selen (L-seleno-methionin)
 55 µg
 100 %
 Bór (boritan sodný)
 1 mg
 
 Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý)
 6 mg
 100 %
 Vitamín D3 (cholekalciferol)
 10 µg
 200 %
 Měď (citrát měďnatý)
 1 mg
 100 %
 Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid)
 2,5 mg
 178 %
 Vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 
 1,4 mg
 127 %
 Vitamín B2 (riboflavin)
 1,6 mg
 114 %
 Vitamín K1 (fyllochinon)
 50 µg
 66 %
 Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)
 400 µg
 200 %
 Chrom (pikolinát chromitý)
 50 µg
 125 %
 Jód (jodid draselný) 
 150 µg
 100 %
 Molybden (molybdenan amonný)
 50 µg
 100 %
 Biotin
 30 µg
 60 %
 Vitamín B12 (5´- deoxyadenosylcobalamin a methylkobalamin)
 2,5 µg
 100 %
*RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. Balení obsahuje 60 denních dávek.

 
Složení ve 2 kapslích: vitamín C (L-askorbát hořečnatý a L-askorbát vápenatý) 200 mg 250*; draslík (citrát draselný) 48 mg 2*; cholin bitartrát 50 mg, železo (bisglycinát železnatý) 20 mg 142*; vápník (L-askorbát vápenatý a vápenaté soli kyseliny citrónové) 51 mg 6*; beta karoten (z Dunaliella Salina) 5 mg 104*; hořčík (L-askorbát hořečnatý a hořečnaté soli kyseliny citrónové) 36 mg 10*; zinek (citrát zinečnatý) 10 mg 100*; oxid křemičitý 20 mg; inositol 25 mg; vitamín B3 (nikotinamid) 13 mg 81*; mangan (bisglycinát manganatý) 2 mg 100*; selen (L-seleno-methionin) 55 µg 100*; bór (boritan sodný) 1mg; vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 6 mg 100*; vitamín D3 (cholekalciferol) 10 µg 200*; měď (citrát měďnatý) 1 mg 100*; vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 2.5 mg 178*; vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 1.4 mg 127*; vitamín B2 (riboflavin) 1.6 mg 114*; vitamín K1 (fyllochinon) 50 µg 66*; kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 400 µg 200*; chrom (pikolinát chromitý) 50 µg 125*; jód (jodid draselný) 150 µg 100*; molybden (molybdenan amonný) 50 µg 100*; biotin 30 µg 60*; Vitamín B12 (5′-deoxyadenosylkobalamin  a methylkobalamin) 2.5 µg 100*; rostlinná celulózová kapsle 200 mg. *% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

146 multivitamin daily f20 complex.png
bestseller
1 199 Kč
Skladem

Jedinečný multivitamín, který vám poskytne komplex 14 vitamínů a 6 minerálů. Vitamín D3 a vitamín K2 navíc v doporučené denní dávce!

1858
606 1 essential female multi 60 kapsli natural komplex pro zeny
799 Kč
Skladem

100% přírodní vitamínový komplex s minerály a dalšími příznivě působící látkami pro ženy do 40 let.

10070
480 high five multivitamin and mineral formula 60kapsli multivitamin na stres a pro celkovou odolnost
494 Kč
Skladem

High 5 Multivitamín obsahuje kompletní spektrum všech důležitých vitamínů, směs je doplněna o silné antioxidanty.

10089
816 vitamin k2 90 kapsli
999 Kč
Skladem

Zcela nový vitamín K2 extrahovaný pomocí speciální technologie představuje benefity pro kardiovaskulární systém, insulinovou sensitivitu, kondici a pevnost kostí.

101166
Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách,
novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům!
Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.