Zásilky expedujeme i na Slovensko!

Kdo je Energy mama

Možná se ještě neznáme, jsem Michaela Kopková. 

Jsem maminka 2 úžasných dětí, milovnice zdravého životního stylu, kvalitního jídla, mangové kombuchy 🥭🥂, Franka🕺(Frank fruities) a pozitivního mindsetu. Věřím, že nic není náhoda a že každý z nás má svůj život ve svých rukou 🙌.

Mateřství je pro mě velkým požehnáním a vlastně právě mateřství mě přimělo jít v rámci svého vlastního zdraví ještě více do hloubky a sama k sobě. 

Zdravým životním stylem doslova žiji více jak 12 let. Souzním s celostním přístupem ke zdraví a věřím, že stejnou péči, jakou věnujeme svému fyzickému zdraví, bychom měli věnovat i svému vnitřnímu já, naší duši.

Zasazuji nejnovější a podložené poznatky do našich reálných životů. Velmi často konzultuji nejrůznější témata s profesionály a odborníky na zdraví či s klinickými naturopaty a kouči, díky čemuž dokáži pospojovat ještě více souvislostí a uchopit tak dané téma mnohem komplexněji.

Mým cílem je zprostředkovat nejnovější odborné a vědecké poznatky ze světa zdraví způsobem, který je praktický a snadno uchopitelný pro nás ženy, maminky, které hledají tipy pro své vlastní zdraví a následně zdraví celé rodiny.

To vše promítám jak do eshopu, tak do online poradny a nakonec i do své individuální péče o klienty.

V roce 2023 jsem se rozhodla, že rozšířím svůj záběr a vstoupila jsem do Energy Coach Certification a stala se certifikovaným energy coachem. Bylo to v době, kdy jsem cítila, že bych chtěla sebe i své podnikání posunout dál, rozšířit záběr, propojit další vrstvy a poskytnout tak svým klientům něco víc, než jen poradenství ohledně suplementace a informace pro fyzické zdraví.

Miluji komplexnost a toužila jsem ji promítnout do všeho, co dělám, co zprostředkovávám, do produktů, služeb, do péče o Vás a myslím, že se to podařilo. Jsem nesmírně šťastná a vnitřně naplněná. Můj osobní i byznysový život se od roku 2023 začal měnit a v některých ohledech opravdu od základů, vytvořila jsem v sobě a následně i ve svém externím světě prostor pro mnoho nového!

Od roku 2024 jsem k individuálnímu energy coachingu přidala také živé meditace a retreaty. Jsem jediný certifikovaný coach na světe s praxí v takto širokém záběru fyzického i duševního zdraví a navíc se specializací na meditace.

Objevte se mnou další rozměr svého zdraví. Odložte nálepky a začněte dělat to, co Vám v daný moment dělá dobře - to, co Vás přirozeně volá a láká.

Těším se na Vás! Míša

Michaela Kopková

CEO I mentorka zdravého životního stylu I výhradní distributor Frank fruities pro ČR i SK I energy coach I meditation creator & healer 

Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách,
novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům!
Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.